Obchodní podmínky, poštovné

Všechny ceny v katalogu jsou uvedeny BEZ DPH!
Konečná cena vč. DPH a poštovného bude vyčíslena na faktuře.

Platba

Pokud nebudete přímo vyzváni, neplaťte za zboží předem. Se zbožím přijde faktura, v jejíž úhradu pevně věříme. Pokud byste ji však nezaplatili, zahráváte si s ohněm pekelným, a to není žádná legrace.

Poštovné

V případě, že objednávka zní na 500 a více kusů pohlednic nebo je v celkové výši 1.600 Kč vč. DPH a více nebo je její součástí alespoň 50 ks pidifrků nebo 50 ks magnetek, hradíme poštovné. V případě menších objednávek jsme nuceni poštovné účtovat, a to ve výši 60,- Kč a v případě dobírky také dobírkovné 50,- Kč. V případě objednávek vyloženě kusových, které jsou vystavovány zejména sběrateli, je také o něco vyšší cena pohlednic, neb je příprava takové objednávky časově náročná a je to dost otrava. Protože ale chceme vyjít vstříc sběratelům pidifrků, za ně neúčtujeme poštovné při objednávce alespoň 15 ks za maloobchodní cenu.
Něco zdarma?

Jediná možnost, jak od nás dostat něco zadarmo, a to 5 ks pidifrků dle vlastního výběru, je objednat si knihu z naší produkce. Nabízejí se pohádkové "Vítejte v Pumelicích", "Broučci" nebo "Houbeles", bohatě ilustrované Zdeňkem Hofmanem, nebo "Dobře značená zajížďka" či "Chvostovrtění" pro starší čtenáře. Knížky jsou to až na Broučky veselé, takže je téměř vyloučené, ne-li zhola nemožné, že byste objednávky litovali. Kromě toho ještě obdržíte prémiový pidifrk obce Obouruč, který jinak získat nelze. Poštovné hradíme. Čtení je to pro poněkud otevřenější hlavy, ale zavřené hlavy na naše stránky moc nechodí, takže příběhy ještě nikdo nereklamoval.

Dodací podmínky a oficality

Navzdory tomu, že máme ve stálé nabídce 5.000 druhů pohlednic, sedm stovek pidifrků a 1.800 druhů magnetek, čemuž se i my sami podivujeme, je naše vydavatelství stále takovou three man show. Tím chceme říci, že nemáme stálou službu u počítače a je tudíž možné, že se neozveme do hodiny. A třeba ani do dvou. Ale věřte, že naše vkusné pohlednice, magnetky a také tuze vtipné pidifrky se budeme snažit dodat v historicky krátké době.

Takže tolik k obchodním podmínkám, které byly sepsány stejně jenom proto, aby tu byly, jelikož se to sluší, jak nás přesvědčil tvůrce těchto stránek. Než obsáhlé smlouvy je však stejně mnohem důležitější oboustranná důvěra a posléze doporučení na základě dobrého jména.

A dobré jméno – to my máme !


Úřady vyžadované, právně posvěcené a proto šíleně dlouhé a dost málo čtivé obchodní podmínky, ke kterým se pochopitelně hlásíme a slavnostně slibujeme jejich dodržování, jsou umístěny zde.


Vzor reklamačního protokolu zde


Vzor odstoupení od kupní smlouvy zde