Obchodní podmínky, poštovné

Všechny ceny v katalogu jsou uvedeny BEZ DPH!
Konečná cena vč. DPH a poštovného bude vyčíslena na faktuře.

Pro úspěšné provedení transakce je dobré znát toto :

První tři platby je třeba zaplatit předem na účet u GE Money Bank č. 192115362/0600.


V případě dobré platební morálky pak můžeme až do smrti využívat dobrodiní faktur. Platbu však proveďte až na základě výzvy - nemusíme mít vždy úplně všechny pohlednice skladem a částka se pak pochopitelně od té z objednávky bude lišit.
Jak ušetřit poštovné?

V případě, že objednávka zní na 500 a více kusů pohlednic nebo je v celkové výši 1.400 Kč bez DPH a více nebo je její součástí alespoň 50 ks pidifrků nebo 50 ks magnetek*, hradíme poštovné.

V případě menších objednávek, jsme nuceni účtovat poštovné a balné 60 Kč. V případě objednávek vyloženě kusových, což je využíváno zejména sběrateli, je také o něco vyšší cena pohlednic neb je příprava takové objednávky šílená otrava. * Protože ale chceme vyjít vstříc sběratelům Pidifrků, nebudeme účtovat sběrateli poštovné, pokud si objedná alespoň 15 ks pidifrků. Pidifrky obdrží bez poštovného za maloobchodní cenu.


Něco zdarma?

Jediná možnost, jak od nás dostat něco zadarmo, je objednat si knihu. Pohádkovou "Vítejte v Pumelicích, ke které dostanete zdarma pět pidifrků dle vlastního výběru nebo "Dobře značená zajížďka", ke které dostanete navíc pidifrk Obouruče, který je pidifrkem prémiovým a jinak ho získat nelze. Čtení je to veselé, i když pro poněkud otevřenější hlavy. Ale nikdo ještě příběhy nereklamoval.

Dodací podmínky a oficality

Navzdory tomu, že máme ve stálé nabídce 2.500 druhů pohlednic, více než šest stovek pidifrků a stejně tolik magnetek, nad čímž se i my sami podivujeme, je naše vydavatelství stále takovou one – three man show. Tím chci říci, že nemáme stálou službu u počítače a je tudíž možné, že se neozveme do hodiny. A asi ani do dvou. Ale věřte, že naše vkusné pohlednice se budeme snažit dodat v historicky krátké době.

Takže tolik k obchodním podmínkám, které jsem napsal stejně jenom proto, aby tu byla, anžto se to sluší, jak mě přesvědčil tvůrce těchto stránek. A stejně je z obou stran mnohem důležitější důvěra a posléze doporučení na základě dobrého jména.

A dobré jméno – to my máme !


Úřady vyžadované, právně posvěcené a proto šíleně dlouhé a dost málo čtivé obchodní podmínky, ke kterým se pochopitelně hlásíme a slavnostně slibujeme jejich dodržování, jsou umístěny zde.


Vzor reklamačního protokolu zde


Vzor odstoupení od kupní smlouvy zde