Obchodní podmínky, poštovné a balné

Všechny ceny v katalogu jsou uvedeny včetně DPH!
Konečná cena vč. DPH poštovného a balného bude vyčíslena na faktuře.

Platba

Pokud nebudete přímo vyzváni, neplaťte za zboží předem. Se zbožím přijde faktura, v jejíž úhradu pevně věříme. Pokud byste ji však nezaplatili, zahráváte si s ohněm pekelným, a to není žádná legrace.

Poštovné a balné

V případě, že objednávka zní na 500 a více kusů pohlednic nebo je její součástí alespoň 50 ks pidifrků nebo 50 ks magnetek nebo její celková výše dosahuje alespoň 2.000 Kč s DPH, hradíme poštovné a balné. V případě menších objednávek jsme nuceni poštovné a balné účtovat, a to ve výši 70-130 Kč. Konkrétní výše se vždy vyčíslí po vyplnění objednávkového formuláře. V případě, že zvolíte platbu dobírkou, účtujeme dobírkovné 50 Kč. U pidifrků neúčtujeme poštovné a balné při objednávce alespoň 20 ks za maloobchodní cenu.
 V případě objednávek vyloženě kusových, jejichž vyřizováním vycházíme vstříc zejména sběratelům, je pochopitelně také u všech produktů vyšší cena. Příprava objednávky o několika kusech, kterou musíme vyfakturovat a zabalit jako kteroukoli jinou, je časově náročná a nemůže být naší prioritou. V první řadě jsme velkoobchod a sběratele tedy prosíme o trpělivost. Nemůžeme také zaručit, že v době přípravy objednávky více druhů po 1 ks bude vše skladem. V žádném případě pak nejsme schopni sběratelům chybějící kusy doposílat, vyfakturován bude skutečný počet. Děkujeme za pochopení.
Něco zdarma?

Jediná možnost, jak od nás dostat něco zadarmo, a to 5 ks pidifrků dle vlastního výběru, je objednat si knihu z naší produkce. Nabízejí se pohádkové "Vítejte v Pumelicích", "Broučci" nebo "Houbeles", bohatě ilustrované Zdeňkem Hofmanem, nebo "Dobře značená zajížďka" či "Chvostovrtění" pro starší čtenáře. Knížky jsou to až na Broučky veselé, takže je téměř vyloučené, ne-li zhola nemožné, že byste objednávky litovali. Kromě toho ještě obdržíte prémiový pidifrk obce Obouruč, který jinak získat nelze. Poštovné a balné hradíme. Čtení je to pro poněkud otevřenější hlavy, ale zavřené hlavy na naše stránky moc nechodí, takže příběhy ještě nikdo nereklamoval.

Dodací podmínky a oficality

Navzdory tomu, že máme ve stálé nabídce tisíce pohlednic a magnetek z celého Česka a více než 700 pidifrků, snažíme se zboží expedovat v historicky krátké době. Většinou do druhého dne.

Takže tolik k obchodním podmínkám, které byly sepsány stejně jenom proto, aby tu byly, jelikož se to sluší, jak nás přesvědčil tvůrce těchto stránek. Než obsáhlé smlouvy je však stejně mnohem důležitější oboustranná důvěra a posléze doporučení na základě dobrého jména.

A dobré jméno – to my máme !


Úřady vyžadované, právně posvěcené a proto šíleně dlouhé a dost málo čtivé obchodní podmínky, ke kterým se pochopitelně hlásíme a slavnostně slibujeme jejich dodržování, jsou umístěny zde.


Vzor reklamačního protokolu zde


Vzor odstoupení od kupní smlouvy zde